Kaupimas darbuotojų ateičiai

Kaupimas darbuotojų ateičiai – tai paslauga verslui, kai galimai yra ne tik kaupiamos lėšos darbuotojo ateičiai, bet ir apdraudžiama darbuotojo gyvybė ar sveikata. Tai geriausia priemonė skatinti įmonės specialistų lojalumą. Darbuotojas yra apsaugotas visame pasaulyje, visą parą, darbo ir nedarbo metu.

Pasaulio ir Lietuvos įvairių sričių specialistai teigia, kad šiuolaikiniame verslo pasaulyje atsidavęs, lojalus personalas tampa svarbiausiu įmonės pranašumu konkurencinėje kovoje, tačiau motyvuoti vien tik atlyginimu nepakanka (taip pat atlyginimo pakėlimas yra apmokestinamas valstybės), todėl vienas iš lojalumo skatinimo būdų – darbdavio įmokos į trečios pakopos pensijų fondą ar investicinio gyvybės draudimo sutartis.


Dėl ko verta prisijungti?

Galimybė pasiūlyti daugiau

Jei planuotumėte skatinti darbuotoją šiam tikslui skiriant 168 eurus bei suteikiant galimybę rinktis – gauti priedą prie atlyginimo ar įmoką į III pakopos pensijų fondą, skiriama suma pasiskirstytų štai taip:

Tokia nauda yra galima dėl to, kad įmokoms į pensijų fondus netaikomi mokesčiai, taikomi išmokant priedą prie atlyginimo. Plačiau apie tai – www.vmi.lt


Palanki mokestinė aplinka

Nuo darbuotojo motyvacijos priklauso ir jo darbo rezultatai. Motyvuodami kaupimu pensijai su darbdaviu, galėsite pasiūlyti daugiau, nes lėšos, pervedamos į pensijų fondą, yra neapmokestinamos (lyginant su priedu, mokamu prie atlyginimo).


Patogu

Pradėti siūlyti savo darbuotojams šią programą ir ją administruoti – paprasta. Internetu galėsite ne tik užsiregistruoti, bet ir pateikti darbuotojų sąrašą, kuriems bus vedamos įmokos. Jums priskirsime asmeninį vadybininką, kuris bus visada pasiruošęs pagelbėti.


Nuo ko pradėti?

Užsiregistruokite konsultacijai

Pasikonsultuokite su „Life Capital“ finansų specialistu, kuris išsamiai papasakos apie galimas darbuotojų ilgalaikio motyvavimo priemones.


Pasirinkite produktą

Konsultacijos metu išsigryninus poreikius, pasirinkite Jums tinkamiausią produktą.


Sudarykite sutartį

Finansų konsultantas galės atvykti į Jūsų darbovietę, tam, kad kiekvienam darbuotojui būtų patogu sudaryti sutartį pagal darbdavio poreikius.


Ką dar turėčiau žinoti?

Turite klausimų? Susisiekite su mumis, mes mielai padėsime!