Rizikinis gyvybės draudimas

Kodėl naudinga rinktis rizikinį gyvybės draudimą?


Jei kol kas neplanuojate taupyti arba jau radote kitą alternatyvią priemonę taupymui, bet galvojate, kad draudiminių apsaugų Jums vis vien reikia, siekiant užtikrinti savo ir savo artimųjų finansinį saugumą nutikus nelaimingam įvykiui, rekomenduojame rinktis Rizikinį gyvybės draudimą.

Rizikinis gyvybės draudimas – tai finansinė apsauga nelaimės ar mirties atveju. Draudimo apsaugos yra parenkamos individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius. Pasirinkus Rizikinį gyvybės draudimą įmokos yra mokamos kiekvieną mėnesį. Mėnesinis sumos mokestis priklauso nuo kliento pasirinktų draudiminių apsaugų, amžiaus ir užsiimamos veiklos. Šį draudimą klientas gali turėti iki kol jam sukaks 70 m.


Rizikiniame gyvybės draudime galima papildomai pasirinkti ir šias apsaugas:


Kritinių ligų draudimas

Kritinių ligų draudimas padės jausti finansinį saugumą, jeigu įprastinis gyvenimas sutriktų dėl sunkios ligos.

Neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo draudimas

Neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo draudimo išmoka padės jausti finansinį saugumą, net jei traumos padariniai sukeltų negalią. Draudžiamojo įvykio atveju apdraustojo gaunama išmoka priklauso nuo neįgalumo sunkumo laipsnio. Draudimo išmoka lygi tam tikrai draudimo sumos procentinei daliai.

Traumų dėl nelaimingo atsitikimo draudimas

Traumų dėl nelaimingo atsitikimo draudimo išmoka padės Jums jaustis finansiškai saugiai, kol sveiksite. Draudžiamojo įvykio atveju apdraustasis gaus išmoką, kurios dydis priklausys nuo traumos sunkumo. Draudimo išmoka lygi tam tikrai draudimo sumos procentinei daliai.

Mirties dėl nelaimingo atsitikimo draudimas

Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju gyvybės draudimo išmoka bus išmokama Jūsų paskirtiems ir draudimo sutartyje nurodytiems naudos gavėjams.

 


Ką dar turėčiau žinoti?

Turite klausimų? Susisiekite su mumis, mes mielai padėsime!