Investicinis gyvybės draudimas

Kodėl naudinga kaupti investiciniame gyvybės draudime?

Sutarties sąlygų lankstumas leidžia aktyviai ir efektyviai valdyti lėšas. Tai svarbu, nes sudarant ilgalaikio draudimo ir kaupimo sutartis ypač svarbu turėti galimybę lanksčiai valdyti sutartį, pritaikant ją prie Jūsų besikeičiančių poreikių.

Lankstumas

Suteikia galimybę taupyti lengvai. Galite investuoti ir taupyti didesnę pinigų sumą iš karto arba mažesnes sumas reguliariai. Jei norite, galite, atsižvelgdami į pasirinktos sutarties sąlygas, kuriam laikui sustabdyti įmokų mokėjimą ar nenutraukiant draudimo sutarties atsiimti dalį sukaupto kapitalo.

Patogumas

Naudodamiesi savo paskyra galite stebėti, kaip kinta Jūsų kaupiamas kapitalas, ir keisti investicines kryptis.

Mokesčių lengvatos

Jei mokate įmokas į investicinio gyvybės draudimo sutartį už save, savo sutuoktinį ar vaikus, galite susigrąžinti iki 300 Eur per metus. Maksimali įmokėta suma, nuo kurios galite susigrąžinti 20 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM), yra 1500 Eur.


Kaip kaupiama Investiciniame gyvybės draudime?

Investicinis gyvybės draudimas – tai lankstus pasirinkimas norintiems atsidėti savo ateičiai ir papildomai apsidrausti savo gyvybę ar sveikatą. Šis produktas tinkamiausias tiems, kurie nori sukaupti lėšų užsibrėžtiems tikslams: vaiko studijoms, pradiniam būsto įnašui, pensijai ir kt. Investicinis gyvybės draudimas leis Jums ne tik išsaugoti pinigus nuo nuvertėjimo, bet ir juos padidinti palankiu rinkos laikotarpiu.

Kartu su taupymu rekomenduojame pasirinkti ir draudimo apsaugas, tam kad galėtumėte ne tik užtikrinti savo finansinį saugumą ateityje, bet ir nenumatytais atvejais.


Kaip pradėti kaupti Investiciniame gyvybės draudime?


1. Nusistatykite poreikius

Pasikonsultuokite su „Life Capital“ finansų specialistu, kuris padės Jums nusistatyti tinkamiausias draudimo apsaugas pagal Jūsų gyvenimo būdą ir poreikius. Taip pat padės pasirinkti optimalų įmokos dydį, kurį investuosite į investicinį fondą, parinktą pagal Jūsų toleruojamą riziką. Nepamirškite, kad įmokas į Investicinio gyvybės draudimo sąskaitą gali mokėti ir Jūsų artimieji, tad iš anksto apie tai susitarkite su įmokų mokėtojais.

2. Užpildykite prašymą ir gaukite pasiūlymą

Investicinio gyvybės draudimo sutartį galite sudaryti su „Life Capital“ specialistų pagalba tiek konsultacijos metu atvykus į biurą, tiek nuotoliniu būdu. Užpildžius prašymą, sudaryti Investicinio gyvybės draudimo sutartį, tuo atveju, kuomet yra pasirenkamos draudiminės apsaugos, sutartis yra peržiūrima rizikos vertintojų ir Jums yra pateikiamas galutinis pasiūlymas. Investicinio draudimo prašymą užpildysime vos per kelias minutes, naudojantis „Smart-ID“, mobiliuoju parašu.

3. Atlikite pirmą mokėjimą

Gavus galutinį pasiūlymą, atlikus pirmąjį mokėjimą, sutartis įsigalioja kitą dieną. Tam, kad būtų patogu atlikti mokėjimus, savo el. bankininkystėje yra rekomenduojama sudaryti automatinio apmokėjimo sutartį, tam kad įmokos būtų nuskaičiuojamos automatiškai.

Ką dar turėčiau žinoti?

Turite klausimų? Susisiekite su mumis, mes mielai padėsime!